~ již 31 let na trhu ~

Americké bavlněné látky

ROBERT KAUFMAN FABRICS

Tato rodinná firma sídlící v Los Angeles byla založena v roce 1942 a vzkvétá pod vedením již třetí generace Kaufmanů. Nabízí nepřeberné množství materiálů a vzorů pro dekorativní a oděvní využití, ale pracuje pro ni i řada návrhářů, kteří vytvářejí ucelené kolekce látek speciálně pro patchwork. V naší nabídce naleznete jejich nejhezčí bavlny, včetně digitálně potištěných panelů.

Nejnovější látky a mnoho patchworkových vzorů ke stažení najdete na stránkách www.robertkaufman.com.

ROBERT KAUFMAN FABRICS

MICHAEL MILLER FABRICS

Společnost Michael Miller vznikla v roce 1999 v New Yorku a ve svém názvu spojuje jména obou svých zakladatelů – Michaela Steinera a Kathy Miller. Látky pro ni navrhují známí designéři, například Patty Young, Paula Prass nebo Pillow & Maxfield, ale návrhy vytváří i sama majitelka. Vyznačují se moderním designem, širokou barevnou škálou a lze je efektně kombinovat i napříč kolekcemi.

Na stránkách www.michaelmillerfabrics.com si můžete prohlédnout všechny aktuální i plánované kolekce a načerpat inspiraci.

MICHAEL MILLER FABRICS

ART GALLERY FABRICS

„Moderní elegance“, tak bývá často označována textilní produkce společnosti Art Gallery Fabrics, která vznikla v roce 2004 na slunné Floridě. Jejich vzory jsou propracované, originální a vždy mají švih – úplně vás vybízejí vyzkoušet si něco nového. Bavlněné látky této společnosti se navíc na první dotek vyznačují jedinečnou kvalitou tkaní a velmi jemnou vazbou, proto jsou vhodné nejen na patchwork a quilting, ale i na oděvní doplňky.

Na stránkách společnosti www.liveartgalleryfabrics.com je k dispozici přehled všech dostupných i budoucích kolekcí, návody ke stažení i lookbooky.

ART GALLERY FABRICS

MODA FABRICS

Společnost byla založena v roce 1975 pod názvem United Notions a v současné době je velmi významným a mezinárodně známým výrobcem a distributorem tkanin. Rozmanitost jejich kolekcí je nevídaná, tady si vybere opravdu každý. Kromě látek se Moda Fabrics věnuje také prodeji galanterie, knih, střihů a dalších pomůcek.

Stránky my.modafabrics.com nabízejí mimo jiné návody a střihy, zábavné jsou i jejich šicí a quiltovací výzvy.

MODA FABRICS

CLOTHWORKS

Clothworks je rodinná firma ze Seattlu, založená v roce 1957. Tahle malá společnost si zakládá na přátelské a rodinné atmosféře a jejich úžasně hravé dezény jsou k vidění v obchodech s látkami po celých Spojených státech, ale i jinde ve světě. Skvělá volba, pokud šijete pro děti.

Na stránkách www.clothworks.com najdete další informace o společnosti i novinkách a spoustu inspirace.

CLOTHWORKS

MAYWOOD STUDIO

Specialisti na květinové motivy! Maywood Studio je divizí firmy EE Schenck, jedné z nejstarších a největších distribučních společností látek v USA. Na trhu je už od roku 1921, kdy se etablovala jako dovozce hedvábí. Od roku 1995 dodává bavlněné látky navrhované speciálně pro patchwork a quilting právě pod značkou Maywood Studio. Kromě rostlinných motivů u nich najdete i lidové a vintage potisky.

Jejich stránky www.maywoodstudio.com nabízejí šikovné šicí tipy a návody na patchwork.

MAYWOOD STUDIO

RILEY BLAKE DESIGNS

Riley Blake je rodinná firma z Utahu, vedená nyní, ve druhé generaci, Bretem a Cindy Clowardovými. Právě Cindy udala značce typický tón, vyznačující se svěží barevností a hravými potisky kvalitních bavlněných látek, ideálních pro patchwork a quilting. V tomto duchu dnes tvoří pro Riley Blake řada návrhářů.

Na stránkách www.rileyblakedesigns.com naleznete velké množství vzorů a střihů, skvělé jsou videonávody na originální quilty.

Těšíme se na vaši návštěvu

Tým obchodů Látky Mráz s.r.o.

Proč nakupovat látky, metráž a galanterii u nás?

Inspirace Inspirace Inspirace