~ již 32 let na trhu ~

Látky

Oděvní látky

Vybírání látky je jednou z nejkrásnějších fází realizace šicích plánů. Lehounké šifony, něžné krajky a jemné popelíny – kdo by se nezasnil? S našimi látkami můžete všechny své sny uskutečnit. Nabízíme v metráži halenkoviny, kostýmové látky, džínoviny, manšestry a samety i plášťové látky, koženky, proševy a kožešiny. V prodejnách najdete vše přehledně uspořádané a označené, takže se v široké nabídce neztratíte. A novinky přibývají každý týden!

Podšívky a výplně

Volbu správné podšívky či výplně není radno podcenit, může celý váš projekt dovést k dokonalosti. U nás naleznete příjemné podšívky vhodné do všech typů oděvů či doplňků a velký výběr výplní a výztuh na patchwork i jinou tvorbu.

Podšívky a výplně

Dekorační látky

Dekorace, a zvláště ty textilní, jsou tou nejjednodušší cestou k úžasné proměně či zútulnění interiéru. A rozhodně nemusíte skončit jen u polštářků! Máme dekorační látky jednobarevné i s tiskem, bavlněné i směsové, tkané gobelíny, ale i netradiční materiály, jako je například speciální látka s korkovou vrstvou.

Dekorační <small>látky</small>

Potahové látky

Nezaslouží si vaše oblíbené křeslo už nový kabátek? V nabídce našich prodejen a e-shopu najdete nepřeberně druhů a dezénů potahových látek, s nimiž vdechnete starému nábytku nový život. V prodejnách jsou k dispozici vzorníky látek, které pro vás náš personál rád objedná přímo u specializovaného výrobce. U všech potahovin jsou uvedeny testy otěru a vhodné použití podle zátěže.

Potahové látky

Bytové a technické látky

Speciální projekt si pochopitelně žádá speciální materiály. Z našeho širokého sortimentu látek si můžete vybrat lehátkoviny a stanová plátna, kočárkoviny, batohoviny, filc různé šíře i v metráži, vyšívací tkaniny, netkané textilie, padákovinu, pěnovou gumu, zatemňovací látky či sypkovinu.

Bytové a technické látky

Zbytky látek

V každém z našich obchodů se nachází oddělení se zbytky látek. Jedná se o odstřihy a kratší kusy metráže (od 0,3 m do 1,5 m) v prvotřídní kvalitě, které nabízíme se slevou 30 – 40 %. Čekají na vás oblíbené zbytky úpletů, kostýmových i sezónních látek, nádherné bavlněné látky od našich dodavatelů z USA a mnoho dalších radostí... Využijete je na patchwork, drobné tvoření i na první šicí pokusy. Největší výběr zbytků a levných látek najdete ve specializované prodejně Levných látek, Haškova 10, Praha 7.

Zbytky látek

Těšíme se na vaši návštěvu

Tým obchodů Látky Mráz s.r.o.

Proč nakupovat látky, metráž a galanterii u nás?

Inspirace Inspirace Inspirace