~ již 32 let na trhu ~

Zboží našich prodejen

Látky

Chcete si ušít halenku, nebo rovnou kabát? Hledáte pěkné čalounické látky, nebo potřebujete pro svůj projekt velký výběr dekoračních textilií? Ve všech našich prodejnách vám představíme širokou nabídku látek a metráže pro profesionální výrobu i domácí šití. Krejčovské salony, dekoratéři, designéři, návrháři i švadlenky – na své si u nás zkrátka přijdou všichni ti, kdo chtějí tvořit z kvalitních látek a vybírat z moderních vzorů a pestré palety barev.

Americké bavlněné látky

Do jejich nádherných vzorů se zamiluje snad každý – nejspíš i lidé, kteří ještě nikdy nešili! Těší nás jezdit osobně vybírat to nejzajímavější z dílen amerických firem, jejichž názvy jsou ve světě textilní tvorby pojmem: Michael Miller, Robert Kaufman, Moda Fabrics, Riley Blake, Art Gallery Fabrics, Clothworks a Maywood Studio. Tyto bavlněné látky jsou díky vyšší gramáži a velmi kvalitnímu tisku ideální pro patchwork, šití doplňků a bytových dekorací, ale samozřejmě i na jedinečné designové kousky do vašeho šatníku. Pro Českou a Slovenskou republiku jsme jejich výhradním dovozcem.

Americké bavlněné látky

Galanterie

Do práce se můžete pustit hned, v našich prodejnách totiž najdete vše potřebné na jednom místě. Nabízíme vám široký výběr galanterie, od základních potřeb pro šití přes specializované krejčovské pomůcky, nitě všech barev a typů až po korálky a další komponenty pro tvoření.

Galanterie

Patchwork & Quilting

Speciální technika sešívání různobarevných látek zažívá velkou renesanci. Je oblíbená především v USA či Japonsku, ale i u nás jí propadá čím dál víc šikovných lidí. Chcete si vytvořit originální umělecké dílo? Kromě ucelených kolekcí látek nabízíme všechny nezbytné potřeby a pomůcky na patchwork a quilting, které vám zjednoduší a zpříjemní tvoření. V našem sortimentu najdete řezací podložky, řezáky a pravítka, výplně a výztuhy, nitě, svorky a špendlíky, popisovače a další.

Patchwork & Quilting

ZBYTKY LÁTEK

V každém z našich obchodů se nachází oddělení se zbytky látek. Jedná se o odstřihy a kratší kusy metráže (od 0,3 m do 1,5 m) v prvotřídní kvalitě, které nabízíme se slevou 30 – 40 %. Čekají na vás oblíbené zbytky úpletů, kostýmových i sezónních látek, nádherné bavlněné látky od našich dodavatelů z USA a mnoho dalších radostí... Využijete je na patchwork, drobné tvoření i na první šicí pokusy. Největší výběr zbytků a levných látek najdete ve specializované prodejně Levných látek, Haškova 10, Praha 7.

ZBYTKY <small>LÁTEK</small>

Těšíme se na vaši návštěvu

Tým obchodů Látky Mráz s.r.o.

Proč nakupovat látky, metráž a galanterii u nás?

Inspirace Inspirace Inspirace