~ již 32 let na trhu ~

Slevový program

Pravidla věrnostního programu LÁTKY MRÁZ s.r.o.

Věrnostní slevová kartička společnosti LÁTKY MRÁZ s.r.o. je vydávána za níže uvedených pravidel pouze na kamenných prodejnách společnosti LÁTKY MRÁZ s.r.o. a slevu vázanou na tuto kartičku lze uplatnit opět pouze na kamenných prodejnách společnosti LÁTKY MRÁZ s.r.o.

Slevu nelze využít při nákupu v internetovém obchodě společnosti.

Věrnostní slevovou kartičku společnosti LÁTKY MRÁZ s.r.o. může získat každý zákazník kamenné prodejny společnosti LÁTKY MRÁZ s.r.o., pokud splní podmínku nákupu zboží prodejny v hodnotě minimálně 1.000,- Kč v jednom nákupu a zároveň řádně vyplní registrační formulář do věrnostního programu, který mu poskytne personál prodejny. Registrační formulář obsahuje tyto údaje k vyplnění: platný e-mail zákazníka, datum a podpis.

  • Sleva 7 % je poskytována pouze na metrový textil, na další sortiment prodejny nelze slevu uplatnit.
  • Sleva 7 % je poskytnuta na jakýkoliv další nákup VŽDY PO PŘEDLOŽENÍ SLEVOVÉ KARTIČKY.
  • Sleva 7 % se nevztahuje na již zlevněné zboží, slevy se nesčítají.
  • Sleva 7 % se nevztahuje na na zboží s akční cenou.

Převzetím a využíváním slevové kartičky zákazník vyslovuje souhlas s pravidly věrnostního programu společnosti LÁTKY MRÁZ s.r.o..

Podpisem registračního formuláře zákazník vyslovuje souhlas společnosti LÁTKY MRÁZ s.r.o. v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679 ze dne 27.4.2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů souhlas se zpracováním uvedených osobních údajů pro potřeby společnosti LÁTKY MRÁZ s.r.o. IČ 24655317 se sídlem Haškova 10, 170 00 Praha 7.

Souhlas zpracování osobních údajů udělený podpisem registračního formuláře lze kdykoli odvolat písemně na adresu LÁTKY MRÁZ s.r.o., V Pískovně 2060, Kralupy nad Vltavou.

Těšíme se na vaši návštěvu

Tým obchodů Látky Mráz s.r.o.

Proč nakupovat látky, metráž a galanterii u nás?

Inspirace Inspirace Inspirace