~ již 32 let na trhu ~

O nás

Vašim snům na míru

Je radost působit v zemi, kde se najde tolik tvůrčích lidí se šikovnýma rukama. Vy máte smělé plány a projekty – a my máme vše, co k jejich uskutečnění potřebujete. Už více než čtvrt století vám nabízíme široký výběr látek za příznivé ceny – to ale není zdaleka vše.

Od knoflíku po velkoobchod

První kamenná prodejna LÁTKY MRÁZ se otevřela již v roce 1992 v Haškově ulici v Praze 7, kde firma podniká a má sídlo dodnes. Rozrostli jsme se. V osmi kamenných prodejnách dnes můžete pořídit veškerý materiál, střihy, galanterní zboží nebo pomůcky na patchwork, samozřejmostí je i odborné poradenství. Podnikáte? Pak vám rádi nabídneme i velkoobchodní spolupráci – náš sklad a vzorkovna sídlí v Kralupech nad Vltavou

Od knoflíku <small>po velkoobchod</small>

Látky ze všech koutů světa

Najdete u nás prvotřídní látky všech druhů, vzorů a barev. Osobně si je jezdíme vybírat přímo k výrobcům z celé Evropy i USA, sortiment samozřejmě obohacujeme i zajímavým zbožím od předních českých tvůrců nebo dovozců látek a bytového textilu. Odkupujeme také nadbytečné zásoby některých textilních firem, takže u nás pokaždé objevíte materiál za velmi výhodné ceny.

Kdo u nás nakupuje?

Přicházejí k nám lidé, kteří si šijí sami doma, začátečníci, ale i profesionální švadleny, módní návrháři a aranžéři. Oblíbili si nás produkční a reklamní agentury, majitelé ubytovacích zařízení, školy nebo kostýmní výtvarníci – naše látky si „zahrály“ v mnoha divadlech, muzikálech i filmech, třeba v pohádce Nejkrásnější hádanka. Dokážeme také vyhovět požadavkům firem na dodání většího množství látek a bytového textilu za velkoobchodní ceny.

Jste na správné adrese

Nakupovat „u Mráze“ dnes znamená zajít do jedné z devíti prodejen, látky si prohlédnout a vyzkoušet doslova na vlastní kůži, případně se svěřit do rukou školenému personálu, který k profesionálním znalostem zboží přidává osobní přístup k zákazníkovi: fortel, pochopení, šarm i vtip, bez něhož se žádné setkání šikovných lidí neobejde. Naší největší prodejnou je prodejna Štěrboholy s více než 600 m2 prodejní plochy a skutečně širokou nabídkou sortimentu.

Hledáte inspiraci, chcete se pochlubit svou tvorbou, nebo jste zvědaví, co pěkného si zrovna šijí členové našeho týmu? Připojte se k nám na Facebooku.

Těšíme se na vás!

Těšíme se na vaši návštěvu

Tým obchodů Látky Mráz s.r.o.

Proč nakupovat látky, metráž a galanterii u nás?

Inspirace Inspirace Inspirace