Šije to s vámi?

Už více než čtvrt století chodí „k Mrázovi“ nakupovat látky všichni ti, kdo hledají kvalitní materiály a opravdu široký výběr barev a vzorů. Na své si tu přijde každý šikovný člověk, který si šije doma, začátečníci, ale i profesionální švadleny, módní návrháři, aranžéři nebo třeba produkční.

Velká výhoda je, že v každé ze sedmi kamenných prodejen najdete na jednom místě všechno, co pro splnění svých smělých snů potřebujete: kromě nádherných látek i střihy, galanterii, pomůcky na patchwork a další komponenty na tvoření. Navíc se vám tu bude věnovat školený personál – ochotně poradí s projektem nebo s vámi probere nejnovější látkové trendy.

I tým LÁTKY MRÁZ pocítil chuť ke změnám a rozhodl se představit sezónní novinky na zbrusu nových webových stránkách. Na adrese www.latky.cz nyní najdete všechny potřebné informace přehledně uspořádané a ve svěžím designu. Dozvíte se tu podrobnosti o akcích v jednotlivých prodejnách, navíc si zde také můžete rovnou stáhnout slevové kupóny a nakupovat tak konkrétní zboží ještě výhodněji. Pravidelní zákazníci kamenných prodejen pak jistě ocení i nový věrnostní program, který jim zajistí 7% slevu při každém nákupu.

Není na co čekat. Nechte se inspirovat, ať všechny nápady, které ve vás už klíčí, mohou brzy naplno vykvést!

Líbí se vám článek?