Ohlédnutí za uplynulým rokem

Tím nejlepším, co jsme pro vás připravili, byla celoroční soutěž o tři šicí stroje. Štastné výherkyně už mají své nové miláčky doma a užívají si společné chvile při šití.

Stoje ale nebyly vším, co jsme rozdávali. Celý rok probíhaly soutěže o dárkové poukazy a díky tomu jsme mohli potěšit mnohé z vás. Rozdali jsme takto více než 28.000 Kč, za které si všichni výherci udělali radost nákupem v našem e-shopu.

Abychom však potěšili všechny, tedy i ty, kteří zrovna neměli to štěstí a nevyhráli v soutěži, připravili jsme také spoustu slevových akcí. Jednoznačně největší úspěch měla naše revoluční sleva 33 % na všechny nezlevněné látky. Obdrželi jsme od vás tolik objednávek, že nám z toho šla hlava kolem, ale všechny jsme je zvládli nastříhat a odeslat k vám domů v rekordním čase. A takových akcí bylo v průběhu roku několik. Určitě vzpomínáte i na další úspěšné slevy, kdy jste si mohli výhodně nakoupit...

Naší - a podle reakcí i vaší - srdcovkou byla jednoznačně limintovaná edice placek s originálními motty, ve kterých se našel každý, kdo šije. Placky jste dostávali zdarma k nákupu, o placky se soutěžilo, fotky placek se sdílely na sociálních sítích s hashtagem #sbiramplackyumraze a placky se dokonce i vyměňovaly. Každý, kdo má svou placku, teď může dát světu hrdě najevo, že je blázen do šití.

Výročí třiceti let se ale slavilo i u nás ve firmě. A bez čeho se žádná oslava narozenin neobejde? No přece bez dortu a dárečků! A tak jsme od pana Mráze jako poděkování za naši práci dostali vynikající dorty a každý jsme si mohli vybrat kabelku, peněženku nebo boty od německé firmy Gabor Shoes AG dle vlastního výběru.

Jsme rádi, že jste s námi celý rok slavili, děkujeme, že nás máte rádi a doufáme, že společně prošijeme dalších 30 let!

Tým dumlatek.cz a Látky Mráz

Líbí se vám článek?