Největší prodejna Štěrboholy 600 m² 💙

První měsíce provozu má naše prodejna v nákupním centru Štěrboholy úspěšně za sebou. Ráj pro každou švadlenku a tvořilku, který se rozléhá na úctyhodných 600 m² je stále plných látek a galanterie.

V nabídce naleznete až 400 druhů vánočních látek, 1000 druhů módních látek, 800 druhů dekoračních látek, 700 druhů módních i dětských úpletů nebo 1500 druhů bavlněných látek a exkluzivně i 100 druhů záclon v různých šířích.

Výhodné ceny a slevové nabídky jsou na prodejně samozřejmostí a stále vymýšlíme nové akce, které vás potěší.

Galanterie neodmyslitelně patří k šití, proto jsme ani tento sortiment nepodcenili. V prodeji máme téměř nekonečný výběr zipů, nití, šikmých proužků, krajek nebo pruženek ve všech barvách duhy.

V této záplavě galanterie a krejčovských pomůcek najdete i neuvěřitelných 1800 klubíček vlny a přízí na pletení.

Naprostou novinkou v naší nabídce jsou šicí stroje české značky Garudan a Leader, které můžete zakoupit pouze na této prodejně.

Podpora české firmy v rámci naší prodejny nás velice těší. A protože víme, jak velký krok je zakoupení nového šicího stroje, můžete si je na prodejně dokonce vyzkoušet. Naše odborně proškolené kolegyně vám s výběrem rády pomohou.

Kde nás najdete?

NC Štěrboholy, Ústřední 391, Praha 10. Díky přilehlému parkovišti s velkým počtem parkovacích míst je dostupnost automobilem výborná. A pokud se k nám chystáte zavítat MHD, přímo před prodejnou se nachází autobusová zastávka Ústřední.

Otevírací doba prodejny je každý den od 9 do 20 hodin, takže už se nemůže stát, že byste váš projekt nemohli dokončit včas. :)

Všem návštěvníkům děkujeme za přízeň a těšíme se na vás v našem největším látkovém království.

Tým Látky Mráz 💙

Líbí se vám článek?