Týden otevřených dveří velkoobchodu 💥

Rádi bychom vás pozvali na další podzimní Dny otevřených dveří velkoobchodu v Kralupech nad Vltavou, které budou probíhat od pondělí 13.9.2021 do pátku 17.9.2021 od 8:00 do 16:00 hodin.

Tentokrát jsme pro vás připravili slevy ve výši 15 % na všechno zboží zakoupené přímo z našeho skladu a 10 % na látky objednané na místě v naší vzorkovně. Nakoupit se slevou si můžete také online na našem VO e-shopu. Na objednávky z e-shopu v těchto dnech obdržíte slevu na zboží ve výši 5 %. Sleva 5% bude odečtena ve vystavené ve faktuře.

A co na vás čeká? Látky z nové kolekce na podzim/zima 2021/2022 k okamžitému odběru, potištěné úplety, popelíny, softshelly a samozřejmě také materiály na probíhající podzimní sezónu jako kabátoviny, proševy, fleece atd. Těšit se můžete také na vánoční dezény, které máme k dispozici na americké bavlně v šíři 110cm, ale také na klasické šíři 140cm. Ve vzorkovně jsou připraveny vzorníky kolekcí látek firmy Verhees Textiles jaro/léto 2022, úpletů Stenzo a také nové kolekce amerických bavlněných látek.

Už víte termín své návštěvy u nás? Pokud ano, napište nám ho na velkoobchod@latky.cz.

Pokud máte zájem o individuální termín návštěvy v sobotu 18.9.2021, kontaktujte nás prosím na e-mailu velkoobchod@latky.cz pro zajištění vstupu, velkoobchod nebude v tento den běžně přístupný.

Potřebujete menší množství, než je minimální limit? V tomto týdnu si u nás můžete koupit nebo objednat jakékoliv množství po celých návinech. Klidně i jeden dublík :-)

Těšíme se na vaši návštěvu. Tým velkoobchodu Látky Mráz, s.r.o.

Líbí se vám článek?