Přemýšlíte, kam vyrazit o posledním květnovém víkendu? Máme pro vás tip! V sobotu 27. května se v sousedství pražského obchodního centra Galerie Butovice otevře multifukční areál Butky Park. Atraktivní program nabídne zábavu pro děti i jejich rodiče a vrcholem bude koncert populární kapely Tata Bojs. Vstup je zdarma.
A k této příležitosti můžete na naší prodejně v Galerii Butovice nakoupit ve dnech 27. a 28.5. všechny nezlevněné látky se slevou 20 %!
Oblíbená AKCE je zpět! 🤩
Pozor, pozor! Udělejte si místo ve svých šicích dílnách, protože v pátek startuje velká výprodejová akce na zbytky látek se SLEVOU 50 % a při nákupu 3 a více kusů dokonce se SLEVOU 70 % ! Čeká vás velký výběr zbytků látek různých druhů, vzorů, barev, šíří i délek. A víte, jak se to říká... kdo dřív přijde, ten dřív šije. 😉 Akce platí na prodejně OC Šestka do vyprodání zásob.