~ již 32 let na trhu ~

Akce na prodejnách

💥 Slevy 30 - 50 % na prodejně Galerie Harfa 🛒

Pozor pozor!😮 V pátek 14.6. začíná na naší prodejně Galerie Harfa výprodej veškeré metráže z důvodu uzavření prodejny. Až do 30.6. máte tedy jedinečnou šanci nakoupit látky se slevou 30 - 50 %! Již nyní pro vás však připravujeme novou specializovanou prodejnu galanterie a rozšíření sortimentu látek na prodejně Haškova 10. Rozhodně se máte na co těšit! 🤩 Budeme vás i nadále průběžně informovat. 📩

Tým LÁTKY MRÁZ

1,5m kupóny se slevou až 20%

Víte co jsou KUPONY? To jsou kvalitní oděvní látky pečlivě nařezané na kusy dlouhé 1,5 metru. V čem jsou kupony jedinečné? Nákup látek je díky nim velmi jednoduchý a rychlý - nemusím čekat na naměření a ustřižení metráže :-)

A v čem jsou ještě jedinečné? Akcí, se kterou si zakoupíte 2 kusy kupónů se slevou 10% a 3 kusy a více dokonce se slevou 20% !!! :-)

Tak neváhejte a přijďte si Expres nakoupit - těšíme se na vás !

Narozeninová sleva 25 % na prodejně Sázavská!

Již 20 let chodí naši zákazníci rádi nakupovat na prodejnu v Sázavské ulici na pražských Vinohradech. Za tu dobu jsme si získali místo ve vašich srdcích a naše látky místo ve vašich domácnostech. Jsme ryze česká firma s českým majitelem, která na trhu působí již 32 let a prodejna v Sázavské ulici byla naší třetí prodejnou, kterou jsme otevřeli. Oslavte společně s námi výročí otevření obchodu a v týdnu od 10. do 15. 6. si užijte slevu 25 % na všechny nezlevněné látky a galanterii.

Přijďte si splnit a ušít své sny - jen u nás je můžete mít střižené "na míru". 😉

Budeme se na vás těšit!

Tým LÁTKY MRÁZ