Velkoobchod látky.cz

 

Vážení zákazníci,

tento velkoobchodní e-shop je po dočasnou dobu v rekonstrukci. Věříme, že úpravy, na kterých pracujeme, zlepší váš komfort při výběru a objednávání.

 

Pokud máte zájem o velkoobchodní spolupráci a nejste registrováni, nebo pokud již registrováni jste a chcete si objednat, kontaktujte nás prosím na e-mailu dvorakova@latky.cz  nebo na telefonu 727 875 732.Nakoupit lze i přímo u nás na skladě

Látky si můžete prohlédnout na vlastní oči a nakoupit každý pracovní den od 8:00 do 16:30 v našem skladě v Kralupech nad Vltavou (V Pískovně 2060, Kralupy nad Vltavou), kde je zároveň k dispozici i vzorkovna všech aktuálních kolekcí. 

 

Výhradní zastoupení

Společnost Látky Mráz s.r.o. je výhradním zástupcem a dovozcem látek ameriských firem Michael Miller, Riley Blake, Robert Kaufman, Clothworks, Art Gallery Fabrics, Moda Fabrics, Maywood Studio. Pro výběr látek od těchto dodavatelů využije nabídku na jejich webových stránkách, stačí kliknout na logo vybrané společnosti níže, a zaslat seznam vybraných artiklů na e-mail dvorakova@latky.cz Obratem vám zašleme potvrzení objednávky včetně ceny a předpokládaného termínu dodání.

 

Těšíme se na spolupráci 

Tým velkoobchodu Látky Mráz s.r.o.

 

měna :