i

Nepropásněte akce a slevy!

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru.

Prodejny

prodejna Haškova 10
Praha 7 – Letná
prodejna Haškova 10
zbytky látek

Praha 7 – Letná
prodejna Košická 27
Praha 10 – Vršovice
prodejna Sázavská 34
Praha 2 – Vinohrady
prodejna OC Šestka
Praha 6 - Ruzyně
prodejna Hůrka 1034
galanterie

Kralupy nad Vltavou
prodejna Hůrka 1033
metráž

Kralupy nad Vltavou

Velkoobchod

Velkoochodní prodej
látek ze skladu
V Pískovně 2060
Kralupy nad Vltavou

Nakupujte látky také
na velkoobchodním e-shopu >>

AKCEPTUJEME KARTY:

Věrnostní program:

Zajistěte si zákaznickou kartu a užívejte si výhod věrnostního programu.
více zde >>

i

i Prohlédněte si projekt, který má naší podporu
více zde >>

O firmě

Vážené zákaznice, vážení zákazníci,

je radost působit v zemi, která má stále tolik šikovných rukou a tvůrčího elánu. Svědčí o tom nejen váš zájem, ale také náročnost, jakou v našich prodejnách projevujete při výběru látek pro zkrášlení svého okolí, sebe a svých blízkých, anebo když se chcete při svém podnikání spolehnout na obchodního partnera, který vám zaručí dodávku kvalitních textilií. Už od roku 1992, kdy byla společnost Látky Mráz založena, klademe totiž důraz na to, abychom vám vycházeli maximálně vstříc bohatou nabídkou zboží a současně výhodnými cenami. Protože našim cílem je maximálně spokojený zákazník, postupně naše obchodní působení přerostlo v komplexní nabídku zahrnující širokou oblast služeb od odborného poradenství, přes dodávky materiálu a pomůcek až po velkoobchodní zastoupení.

Naší hlavní prioritou je prodej i nákup látek všech druhů, vzorů a kvality, které by vyhovovaly vašim potřebám a představám. Zboží nakupujeme přímo u zahraničních výrobců z celé Evropy, Asie a USA a tento sortiment obohacujeme zajímavou nabídkou předních českých výrobců nebo dovozců látek a bytového textilu.
Zabýváme se rovněž odkupem nadbytečných zásob některých textilních firem, takže v naší nabídce pokaždé objevíte kvalitní látky za velmi výhodné ceny.

Mezi naše stálé a spokojené zákazníky patří především šikovné ženy, které si doma šijí, dále profesionální švadleny a šicí dílny, módní návrháři a aranžéři, produkční divadel, reklamních agentur nebo filmových studií, správci či majitelé ubytovacích zařízení, škol a dalších veřejných institucí. Jsme zároveň schopni vyhovět i požadavkům firem na dodání většího množství látek a bytového textilu za velkoobchodní ceny.

V síti 3 našich pražských prodejen, jíž od roku 2004 vévodí vinohradská reprezentační prodejna s více než 300 m2 prodejní plochy ve dvou podlažích, vás ochotně obslouží školený personál, který k profesionálním znalostem zboží zcela samozřejmě přidává individuální přístup k zákazníkovi: fortel, pochopení, šarm i vtip, bez něhož se žádné setkání šikovných lidí neobejde.

Známe vaši zručnost, vkus i nároky a den za dnem poznáváme i vaše sny, jejichž prostřednictvím si chcete svět kolem sebe učinit pestřejší a útulnější. Pokud je chcete uskutečnit v praxi, jste u nás na dobré adrese. Mnoho stejně výhodných nákupů jako v našich prodejnách

vám přeje team Látky Mráz


Copyright © Látky Mráz, Haškova 10, 170 00 Praha 7 – Letná, tel/fax +420 315 721 111, info(at)dumlatek.cz. Podléháme zákonu o EET. Všechna práva vyhrazena.
Nakupujte látky a metráž také z pohodlí domova v našem e-shopu Dům látek.cz